Máte dotaz ?

Máte dotaz? Napište nám

*
*
*
captchaZobrazit jiný kód
  *
 

 

Domů / Bezpečnostní informace
Kategorie
Výrobci
CONTACT

Kontaktujte nás

- - - - - - - - - - - -
mailem: prodej@milujemebydleni.cz

Wiesnetová Gabriela

Odběr novinek
PLATBY A DOPRAVY


 


FACEBOOK fanpage

LIVING T&W s.r.o.

 

 
 
LIVING T&W s.r.o. - idatabaze.czNábytek - idatabaze.cz

Bezpečnostní informace

Děláme maximum pro ochranu Vašich dat

Vždy respektujeme plné soukromí našich zákazníků. Abychom vám však mohli nabídnout hodnotné služby a dodat objednané zboží, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Takto získaná data maximálně chráníme před jakýmkoliv zneužitím. Vaše osobní data jsou bezpečně uchovávána a je s nimi nakládáno v souladu se všemi zákonnými ustanoveními vztahujícími se na správu a nakládání s osobními údaji dle § 11 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Provozovatel internetového obchodu www.milujemebydleni.cz prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy jež získá od svých zákazníků, nesdělí za úplatu ani bez ní třetím osobám vyjma našim obchodním partnerům, kteří tyto data potřebují k vyřízení objednávky (přepravce, banka, atp.). Získaná data slouží výhradně pro účely uzavření obchodního vztahu mezi zákazníkem a společností LIVING T&W s.r.o.. Firma může též data využít k interním statistickým úcelům nebo pro vlastní marketingovou strategii.

Přístup všech registrovaných zákazníku do obchodu www.milujemebydleni.cz za účelem vytvoření objednávek je chráněn unikátním přístupovým jménem a heslem, které si osobně vytvořil a zná pouze tento registrovaný zákazník. Proto Vás tímto žádáme o opatrnost při nakládání s těmito citlivými údaji, nenechávejte toto přístupové jméno nebo heslo volně přístupné ostatním osobám. Mohlo by tím dojít k jejich prozrazení a následně ke zneužití Vašich registračních údajů, případně jiným škodám. Za případné zneužití přístupového jména nebo hesla mimo náš dosah provozovatel internetového obchodu www.milujemebydleni.cz nenese žádnou zodpovědnost.

V případě nejasností nás kontaktujte v pracovní době na našem telefonu, mimo pracovní dobu použijte e-mail (obojí naleznete v kontaktech na našich stránkách), odpovíme Vám jak jen to bude možné.